fbkskorpioni.cz
florbal v poruba na Vřesinské

Aktivní Škorpion žije florbalem pořád a stále

Domácí úkol číslo 1

Z plnění domácího úkolu jsem lehce zklamán. Uvádím anonymně výpis odpovědí. Těmto pisatelům děkuji. A co ostatní? Asi udělám fotky, videa a tabulky na heslo, které dám jen aktivním čtenářům. Howgh!

Odpověď č.1

Tento zápas s TIGERS se nám moc nepovedl. I když jsme měli 43 střel, tak jsme vstřelili jenom 3 branky. Dále se propadala obrana a jediné z čeho oni hrozili, byly brejky. Ty měli 4 a dali z toho 4 goly. Nadruhou stranu jsme tak špatně nehráli, akce byly pěkné, jenom to zakončení bylo KATASTROFICKÉ. Takové je hodnocení tohoto zápasu. JAKUB ČERMÁK.

Odpověď č.2

1.) Nedůslednost a nedůraznost v obraně a to hlavně moje.
2.) Žádná komunikace na hřišti.
3.) Nepřesné střely na branku - neproměněné šance.

Odpověď č.3

Góly jsme dostli protože útočníci soupeře byli při střelbě nepokrytí.
Góly jsme nedali protože si naši útočníci nedokázali přihrát a případná střelba nebyla přesná.
Další chyby nebyly vidět protože kameraman nestíhal.

Odpověď č.4

Neproměnili jsme pár šancí. Taky jsme občas zapoměli na obranu. Chybí mi pohyb - nevíme, co s balonkem (kromě střely, ta jde vždy). Zajímavé, jak se dokázali protáhnout přes střed a vystřelit???

Odpověď č.5

Špatně: Malý důraz před naší a jejich brankou. Dlouhé držení míčku na hokejce. Některé nepřesné nahrávky. Při rozehrávce málo pohybu všech hráčů. Hra se mi zdála pomalá.

Tigers Poruba
   Podle mne byl začátek z naší strany dobrý, rychle jsme soupeři vstřelili tři branky. První poločas jsme zvládli na jedničku a pak to přišlo, dostali jsme gól a my z toho byli rozhozeni. Soupeř nám rychle vstřelil další tři góly a bylo to. Prohráli jsme kvůli špatné koncovce. Z přibližně třiatřiceti střel jsme dali jen tři. A to si v zápase nemůže dovolit. Prohráli jsme kvůli špatné koncovce, nepřistupování k hráčům a i haluzi. Musím vyzdvihnout dobrou kombinaci a celý první poločas.

Slovan Havířov
   Soupeř, kterého už známe byl další. Věděli jsme, že musíme hru roztáhnout do stran, jak nám bylo řečeno na tréninku. Začali jsme ofenzivně a už to tam lítalo. První poločas byl jěště rozespalý, ale v tom druhém jsme uřádovali. Jak se říká "Soupeř si ani neškrtl" Výsledek 8:1 hřejivě potěšil u srdce a tým dostal chuť a porazit každého. Koncovka už byla lepší, než v prvním zápase a už tam pár pěkných a žlutých banánků spadlo.

Paskov Saurians
   Do tohoto zápasu jsme vstoupili s odhodlaností vyhrát a povedlo se. Roztahovali jsme hru, ukazovali jse, rozdávali přihrávky a žluťoučké banány padaly do síťky soupeře. Výborným způsobem jsme zvládli oba poločasy a naši rodiče A.L.I.A.S. naši fanoušci se kochali naší hrou. Výsledek byl povzbuzující a 11:0 byl slušný výkon. Tento zápas jsme si užili ve velkém a mohli jsme se připravit na další zápas.

Frýdek-Místek
   Vlastné finále celého turnaje. Zápas byl těžký a soupeř dost kvalitní. Nelelkovali jsme a po celou dobu se hrálo na maximum a banánů v soupeřově síťi jsme se také dočkali, rovnou pěti. Zápas se celou dobu přeléval ze strany na stranu a k vidění bylo mnoho pěkných akcí a také jeden neuznaný gól, kvůli vysoké hře jistého hráče. No nevadí. Zápas bych shrnul dobrou technikou, střelami a Matyášem Dědinou, který se stal hvězdou tohoto zápasu. Všichni hráči hráli perfektně a za tento zápas i celý turnaj si zaslouží 1*. Poděkování všem, kteří jste si tento článek přečetli a udělali jsi chvíli čas.

No, v brzké době budete mít možnost na reparát z reputace při DÚ č.2 Předem se těším, že četnost odpovědí se značně zvýší.