J:  Ostrava (06-06-2014 13:00):

FBK Škorpioni

Komentář k 5. kolu PFL starších žáků v sezóně 2013/2014

8.3.14  Stržo-dorostenci si v pátém kole PFL připsali body

dorost na pfl    - dnes se na nádraží sešla pestrá kombinace škorpíků. Gólmany zastupoval Tom Mareček, ročník 97 Martin Dvořák, Ondra Horečka, ročník 98 Dan Buroň a Honza Merta, ročník 99 Vít Gajdušek a Honza Smička a nakonec ročník 2000 Šimon Vlach a Maty Šindler. Myslím, že dnes si to šli především užít a díky tomu i hráli lehce, bezstarostně a zvesela, a tak počáteční nasazení bylo ...

MY - TJ Lešná - 4 : 5

Soupeř z Lešné měl na střídačce ještě méně lidí než my. Avšak rytmus utkání udával ON. Tak se taky stalo, že stav na konci poločasu byl 1:4 pro TJ. I druhá část zpočátku se zdála být stejná. Avšak s časem chýlícím se ke konci se něco v našich hráčích zlomilo a začali hrát tak, jak jsme u nich zvyklí. Nejpve jsme snížili na 3:4. Soupeř opět odskočil, ale zase jsme hned snížili na rozdíl jedné branky. Za stavu 4:5 jsme doslova promarnili několik šancí. Úplnou novinku vyslovil v šatně Monte, když prohlásil, že: "Kdybychom hráli jako těch posledních pět minut, tak bychom to vyhráli". No to je mi po těch letech objev.

MY – Frenštát p/R "B"   9 : 2

Ve dvanáct dvacet nastupujeme k dnešnímu druhému utkání proti B týmu Frenštátu. Toto utkání je úplně jiné než to předchozí. Rychlost a dynamika utkání je vynikající. Obě strany hrají výborný florbal, na který je radost pohledět. Jen s tím rozdílem, že nám se daří zakončit a postupně zvyšovat náskok, kdežto souper nemá dnes to pravé střelecké štěstí. K domuto výsledku napomohl dnes výborný výkon Tomáše Marečka v naší bráně.