FBK Škorpioni Ostrava

Mlži obsadili na domácím turnaji až 4. místo

Naši mladší žáci, obsadili na domácím turnaji čtvrté místo, kde jejich soupeři byli postupně, Kopřivnice, Havířov, MVIL Ostrava a Frýdek Místek

Škorpióni - Kopřivnice 4:5

V prvním utkání jsme nastoupili proti hráčům Kopřivnice. Byl to velmi vyrovnaný zápas, který rozhodly trestné nájezdy, za nedodržení vzdálenosti při rozehrávání standardních situací. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, ale nakonec díky lepšímu využívání trestných nájezdů, byli šťastnější hráči Kopřivnice. V tomto utkání nastoupil v naší brance Michal CH., který podal velmi pěkný výkon a o góly se podělili, Ondra P (2), Ondra M (1), Saša B. (1)

Škorpióni – Havířov 2:6

V tomto utkání jsme opět doplatili na naší nedisciplinovanost při standardních situacích a vlažném výkonu v obraně. Většinu gólů jsme dostali z trestných nájezdů a naopak my v útoku, jsme byli málo produktivní. Zápas pěkně odchytal Tadeáš P. a naše dva úspěchy zaznamenali Kája V. a Kuba V.

Škorpióni - MVIL Ostrava 9:2

V tomto zápase se nám dařilo jak v obraně, kdy zaslouží za velmi dobrý výkon také pochvalu brankář Dominik T., tak v útoku, kdy o góly se podělili Ondra P(2), Ondra M(1) Kája V.( 1) Saša B.(1)., Dominik K. (1), Vít L.(1). Kuba V(1)., Honza M. (1)

Škorpióni - Frýdek Místek 3:5

Tento zápas jsme odehráli s vítězem turnaje v bráně s Michalem CH., který i v tomto utkání potvrdil svou kvalitu. Po dobrém začátku, kdy jsme vedli 2:0 a poločasovém výsledku 2:1, kdy snižující gól, jsme dostali smolně pár sekund před koncem prvního poločasu, opět z trestného nájezdu. V druhém poločase jsme už bohužel odpadli fyzicky a zápas svými vlastními chybami prohráli

"Celkový dojem z turnaje, byl rozpačitý. Jednotlivá utkání jsme hráli s mužstvy, které patří ke špičce v této kategorie a herně jsme s nimi drželi krok. Bohužel se v našem týmu v tomto turnaji nenašel nikdo, kdo by vzal na sebe zodpovědnost a těsné výsledky, které byly v průběhu jednotlivých utkání, převážil na naší stranu. Odvahu ve vlastní síly a zarputilost jít za vítězstvím, je to, co musíme našim mlžům ještě vštípit. Samozřejmě musíme stále pracovat, na individuální technice všech hráčů. Pochvalu zaslouží oba elévci v našich řadách v tomto turnaji - Jonáš a Matěj. Oba podali velmi dobrý výkon, bez výrazných chyb Se všemi hráči jsme měli individuální rozhovory k předvedeným výkonům na turnaji a věřím, že příští turnaj už bude pro nás vítězný.  V neposlední řadě, bych rád poděkoval všem rodičům, za hlasité povzbuzování a pomoc při organizování celého turnaje.", Dodal k provedenému turnaji trenér Radek Pospíšil.