FBK Škorpioni Ostrava

Kopřivnické mikroklima škorpionům nesvědčí

Temné a chladné prostředí škorpionům nesvědčí a to ani našim hmyzím soukmenovcům. Tak se taky stalo, že se nám nepovedl ani jeden zápas.

Škorpioni x FBC Vikings Kopřivnice 7 : 10

První utkání bylo proti kopřivnické mašině. My se nestačili probudit a bylo to už 1:3 a zdálo se, že vikingové nebudou mít moc práce. Pustili trochu páry a hned se situace obrátila a my vedli 5:3. Jenomže my se opět opili brzkým vítězstvím (v 9 minutě 2. třetiny to bylo 6:4), mezitím vikingové zatopili pod kotlem a rázem to bylo 6:8. Nabranou rychlost jsme už nezastihli a tak skončilo utkání 7:10 v náš neprospěch. Co se stalo? Chyba je v hlavách, což potvrdilo hned další utkání.

Škorpioni x FBC Tigers Poruba 4 : 3

Jak v našich hlavách? Prostě málo chceme a málo posloucháme, co bychom během zápasu neměli dělat. To druhý soupeř byl namotivovaný na 160%. Náš soused z Poruby na nás vletěl takovým způsobem, že kdyby takto hráli celou sezónu, tak jsou v lize před námi. Byli důslední, běhali, bránili, dřeli. My jen čuměli a zběsile sólovali, tlačili se do středu, špatně nahrávali atd. Výsledkem bylo skóre v náš neprospěch 0:2. Po přestávce se hra trochu vyrovnala a to i výsledkově na 2:2. Sporným gólem jsme strhli vedení a posléze i navýšili na 4:2. V závěru třetí třetiny jsme vytvořili tlak, ve kterém jsme faulovali a tak v oslabení jsme obdrželi gól. Tím se značně zdramatizoval vývoj utkání. Nevím jestli říci bohudík anebo bohužel jsme to vyhráli 4:3.

Zhodnocení - pánové, tak takto by to nešlo. Na trénincích provedeme radikální změny. Připravte se mnozí na zklamání a změnu přistupu k vám samotným a k vaší hře. Howgh!

Závěrem článku mi dovolte poděkovat Elišce za odehrané zápasy v modrobílých barvách a přejeme ji v další florbalové dráze hodně štěstí, úspěchu a radosti ze hry. My děkujeme za maskota Elzu, která nás bude doprovázet na zápasy.

Viking Aréna Kopřivnice

Soupiska: Čermák, Vlach, Homola, Orel, Tyl, Besta, Seidler, Vávra, Plevák, Šindler, Pilch, Pavelek, Uhliar, Peschel, Rataj, Planková, Jemelka,