kategorie-starsi-zaci
FBK Škorpioni Ostrava

Komentáře turnajů elévů v sezóně 2012/2013

20.2.13  Elévi hráli v městské hale v Havířově

hrali jsme v Havířově    - naše nejmladší kategorie se představila v posledním víkendu v městské hale v Havířově a získala hezké třetí místo, ikdyž jsme očekávali více. Ano, je teď období nemocí, ale nemůžeme na to svádět vše a přiznejme si, že náš namazaný stroj tentokrát trochu skřípal. Přesto poděkujme hráčům i rodičům za reprezentaci našeho týmu.
   - krátký, leč výstižný komentář k turnaji nám napsala Petra M., za což děkuji a současně poslala balík fotografií
   - nezapomeňte hlasovat v nové anketě - "GÓL MĚSÍCE" - hlasování ukončíme o víkendu 24.2., kdy budeme připravovat již únorovou nabídku

turnajová průřez

Škorpioni - ZŠ Moravská Havířov 1:2

První zápas jsme hráli s TJ Slovan Havířov. Výsledek 1:2. Zápas probíhal dle u nás zažitých kolejí. Výkon byl hodně ospalý a na jedinou branku, kterou jsme střelili jsme potřebovali mnoho šancí. Soupeř narozdíl od nás dokázal své šance stoprocentně využít.

Škorpioni - 1.letka Sokol O - Poruba 15:0

Ve druhém zápase jsme narazili na 1.Letku Sokol Ostrava a vyhráli jsme 15:0. I když výsledek vypadá velmi jednoznačně, hráči opět na vstřelení branek potřebovali mnoho šancí. Útočníci působili unaveně a obránci mnoho tvrdých střel na branku soupeře neposlali.

Škorpioni - FBC ČPP Remedicum Ova 4:6

Třetí zápas s FBC Remedicum byl hodně vypjatý. Výsledek 4:6 nevystihuje přesně obraz hry. Naši kluci se vybičovali k maximálnímu nasazení a během prvních 7.minut jsme vedli 3:1. Soupeř nevěděl co hrát a naše hra konečně působila kompaktně. Bohužel před závěrem prvního poločasu byl proti nám nařízen nájezd, který soupeř využil. Ve druhém poločase se útoky přelévali ze strany na stranu, a jak se pomalu stává naší dominantou - šance využít nedokážeme. Na druhé straně soupeř dokázal svých šancí využít na 100%.

Škorpioni - FBC Orca Krnov 5:2

Čtvrtý zápas měl rozhodnout o konečném úmístění v tabulce turnaje. Nastoupili jsme proti FBC Orca Krnov a soupeře jsme udolali, jiný výraz snad nejde ani použít. Konečný výsledek 5:2 nám zajistil třetí místo v turnaji.

Třetí místo nás však nutí k zamyšlení, kde je zakopaný pes v naší hře? Chvílemi nám chybělo srdíčko a větší nasazení. Určitě se projevila u hráčů i únava ze sobotního turnaje. Ale i tak bychom se měli zamyslet nad předvedenou hrou. Potřebujeme příliš mnoho šancí na to, abychom vsítili gól. Chybí nám rychlý start na míček, prudká střela na bránu a chtělo by to mít víc zažité některé standartní situace. Musíme na tréninku zavést nové prvky, zvýšit motivaci a chuť na sobě pracovat.