fbkskorpioni.cz
florbal v poruba na Vřesinské

Příjemný turnaj se sloganem: Náš tým je tvá budoucnost  21.2.2011

S průběhem, výsledkem a náladou turnaje musíme být nadmíru spokojení. Radost vyzařovala, jak z hráčů, tak i z naší mohutné podpory na tribunách. Kotel máme obrovský a dnes byla slyšet nejen dámská část, ale i pánská. To se pak hraje s takovou podporou. :)) A bylo to vidět!

Škorpioni vs. FBC Remedicum žlutí 9:0

tuhý boj s Těšínem    V prvním utkání nastupujeme proti domácímu týmu Remedika, jehož tým se již sehrál a hra začíná mít projev. Hrajeme na tři pětky. V první půli máme lehce zmražený projev a padnou jen dvě branky, které zařídí druhá pětka, přesněji Tryskomyšák Martin. Za to v druhé předvádíme koncert a ukazujeme radostnou hru. Díky tomu si gól či asistenci ještě zapisuje Maty, Nela, Kuba, Pepík, HonzaR, Adam, Lukáš. Škoda jen neproměněných šancí zejména Honzy9 a Kuby2. Nesmím zapomenout na první dlouho očekávaný gól Adama Zmrzlíka, jenž uzavřel stav utkání na 9:0.

Škorpioni vs. DDM Čěský Tešín 6:0

Tak povím Vám, že se soupeř opět držel. Ikdyž jsme hráli většinou na jeho půlce, on občas podnikal nebezpečné výlety k naší bráně, kdy se i gólman Jan1 zahřál. Dlouho nikdo neotevřel skóre. Výborně chytající gólmanku se nám podařilo překonat až v šesté minutě po akci Maty-Kuba8. Na konci půle se podařilo propasírovat do brány míček i Kubovi8, jenomže 3sekundy po odpískání. Škoda. A opět jako v prvním utkání, jsme začali ukazovat svou hru v druhé půlce s pěknými kombinacemi. Přidali jsme 4 góly, které si připsal Maty, Nela, Pepík a Jakub. Kuriózní gól jsme mohli vidět v závěru utkání, kdy vystřelil z půle Petr22. Gólmanka soupeře bravurně chytila, ovšem míček vyhodila tak nešťastně, že skončil v její síti. :)

Škorpioni vs. Slávie Havířov 4:2

I třetí utkání jsme zvládli s radostí. Obrana pracovala, jak má a všichni hráči, kteří nastoupili, ukázali pěknou hru. V tomto utkání hrál moc pěkně Jan9, Tryskomyšák, Tomík, Ondřej a Jakub2. Vytvořili jsme si v první půlce slušný náskok 3:0. Ve druhé půlce přidáváme 4 gól, ale taky po jedné chybě gól dostáváme. V samotném závěru utkání v poslední minutě vyváží míček Bestík, jenomže soupeřův útočník mu dá přes nohy takovou sekyru, že se složí a rozhodčí ponechává. Onen útočník má v podstatě nájezd. Hmmm.

střídání

Škorpioni vs. SFK Slovan Havířov modří 1:1

Bohužel si v tomto utkání necháváme vnutit styl soupeře a dle toho vypadala hra i výsledek. Hra sice bez faulů, ale bez nápadu a vtipu na obou stranách. Místy to připomínalo boje mušketýrů a kardinálovy gardy. Samé šermování. Pár střel na obou stranách, pár standartek a to je vše. My dáváme gól po Matyášově nájezdu a soupeř v druhé půli ze hry po zmatku obrana vs bránící útočníci. No, co se dá dělat. Příště to bude snad lepší.

Sestava:

1. Maty, Jakub8/Tomík, Nela, Vojta/Petr, Martin,
2. Honza9, Pepík/Kuba2, Tryskomyšák, Luky, Bestík,
3. Ondra, Adam, Kuba2, Vojta/Petr, Dan,
G: Honza Pav

Zhodnocení:

Jak jsme psal, tak předvedená hra se mi líbila, byla vidět radostná nálada v týmu. A celá pětka si chodila poděkovat po góle. Moc příjemné. Myslím, že si zahráli všichni. Mohu být s hrou všech jednotlivců spokojen. Kluci a Nelo - super, šikulové.