J:  Ostrava (06-06-2014 13:00):

FBK Škorpioni

Komentáře k utkáním dorostenců v sezóně 2013/2014

30.9.13  Dorosti vydřeli bod a ztratili pět

dorostenci podruhé v Orlové    - Ani ve svém druhém vystoupení dorostenci moc nepřekvapili. Pokud teď získali bod, tak podle matematiky, bychom mohli na šest bodů dosáhnout za 4 turnaje (1+1, 3+0, 3+1, 3+3). Ale to je ve hvězdách anebo na hvězdách?

Škorpioni vs. Český Těšín 2 : 4

Hrajeme stále stejnou písničku, akorát jsme v některých slokách změnili slova. Jak to myslím? No například lépe běháme, ale přihrávku proběhneme - buď ji nezpracujeme anebo je přihrávka pomalá. Pokud vymyslíme akci, zakončíme ji nahrávkou na soupeře anebo se s finální přihrávkou tak mazlíme, až o míček příjdeme. Přelaďme.
   Pokud nás chce soupeř porazit, stačí mu, pokud na nás hned vletí. Dá nám tři fíky, jako Těšín (1:31, 4:53, 7:10) a je vymalováno. Postačil rychlý běh, krosové přihrávky a střela. Považme, že my jsme na golmana vystřelili až ve třetí třetině. Soupeř byl rychlejší, florbalově vyspělejší a má již něco odehráno. Ve druhé třetině přidal další kousek a o zápase bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině jsme jen trochu korigovali výsledek. Jednou z přesilovky a podruhé ze hry.

Škorpioni vs. 1.MVIL Ostrava 3 : 3

A opět a zase. Hra jako přes kopírák a ještě si z toho v první třetině děláme legraci. Ve druhé vytvoříme pár osobních hrubek a rázem prohráváme 0:3 (1:08, 5:39, 8:18). Soupeř je na koni a my dole. Ve třetí třetině je projev lepší až křečovitě projevená snaha o srovnání výsledku respektive obrat utkání. Nepodařil se zázrak, ale za remízu mají oba týmy bod. A věru je dělení spravedlivé.

Závěrem

Abych nebyl stále kritický, tak v prvním utkání si cením výsledku - 4:2 je slušný výsledek, který neskončil rozdílem třídy. Ve druhém utkání oceňuji záchranu stavu v poslední třetině a zvrat v utkání.

Příští utkání je 13.10., takže dost času na změny. Jinak …
(v této lize nemáme co dělat a odvoláme IŠ z postu trenéra a povoláme VP)